Bo$luK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bo$luK

€ğLéncé? iStéYéN öLé DésiN...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hayatta ne olmak isterdin??

4 posters
YazarMesaj
mf.js_ecm
Admin
mf.js_ecm

hayatta ne olmak isterdin?? Empty
MesajKonu: hayatta ne olmak isterdin??   hayatta ne olmak isterdin?? Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 6:53 pm

hayatta ne olmak isterdiniz bunları yazıcaksınız

ben matthewle aynı yaşta olmayı ve onla evlenmeyi isterdimm
Alfonso
Admin
Alfonso

MesajKonu: Geri: hayatta ne olmak isterdin??   hayatta ne olmak isterdin?? Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 6:57 pm

Ben Barış ABimi görebilmek,boynuna sarılabilmek isterdim doya doya öpmek isterdim sadece bu kadar
KoNtEs
Admin
KoNtEs

MesajKonu: Geri: hayatta ne olmak isterdin??   hayatta ne olmak isterdin?? Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 7:00 pm

kendi yaşımı isterdim ... her ülkede evim olsun isterdim .... her ülkeye istediim zaman gidebileim isterdm....her dili bileim isterdm....harika bi şekilde bateri;bass gitar;electro gitar;klasik gitar;acustic gitar; çalim isterdmm.........sesim güzel olsun şarkı söleim isterdim.....
sevdiim tüm gruplardaki tüm kişlerle tanışıım isterdm....supernaturalda jared ımla oynaim isterdm....jared ım lan tanışaim isterdim.....daha sayayimmmi??
http://bosluk.yetkinforum.com
Format_the_life

Format_the_life

MesajKonu: Geri: hayatta ne olmak isterdin??   hayatta ne olmak isterdin?? Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 8:37 pm

sadece insan PACAVRALARININ olmamasını isterdim Gercek insanlarla hayat çok guzeL!
KoNtEs
Admin
KoNtEs

MesajKonu: Geri: hayatta ne olmak isterdin??   hayatta ne olmak isterdin?? Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 6:52 pm

Twisted Evil
http://bosluk.yetkinforum.com

hayatta ne olmak isterdin??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» insan olmasaydın ne olmak isterdin???